Informace Covid - 19

INFORMACE  COVID -19

• Před vstupem do šatny je k dispozici dezinfekční prostředek pro rodiče. (Tento dezinfekční prostředek není určen pro děti !!!)
  • Děti (další osoby) s příznaky infekčního onemocnění nemohou vstoupit do MŠ.
  • Po vstupu do třídy se bude dětem měřit teplota.
  • Děti musí mít v šatně (v pytlíku) čistou roušku. Roušku dítě použije v případě jakéhokoliv příznaku a bude izolováno od ostatních dětí. Rodiče budou kontaktováni a dítě si vyzvednou v nejkratším možném čase.
  • Rodič telefonicky kontaktuje praktického lékaře (pediatra), který rozhodne o dalším postupu.
  • Dítěti s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel) je umožněn vstup do školy pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí.
  • Informace o vývoji coronavirové situace budou k dispozici na nástěnce v šatně nebo webových stránkách. Budou postupně doplňovány a obnovovány dle současné situace.