Zahájení nového školního roku

Milé děti, vážení rodiče,

ve čtvrtek 1. 9. se s dětmi sejdeme v 8:00 v tělocvičně školy, kde společně slavnostně přivítáme naše prvňáčky. Následně se děti rozejdou do svých tříd a první vyučovací hodinu stráví se svou paní učitelkou a asistentkou. Po první vyučovací hodině (v 8:45) odcházejí domů.

V pátek 2. 9. budou všechny třídy končit v 11:40. V pondělí 5. 9. už pak budou děti končit dle rozvrhu (1. a 2. roč. v 11:40, 3. - 5. roč. ve 12:35). Aby byl rozjezd školního roku pozvolný, nebudou mít páťáci v úterý 6. 9. odpoledne informatiku, ale budou končit ve 12:35 prvoukou a vlastivědou. Od středy už bude probíhat vyučování standardním způsobem dle rozvrhu (ve čtvrtek jedeme na plavání, nezapomeňte :-) )

Provoz školní družiny bude zahájen v pátek 2. 9. - družina bude v plném rozsahu, včetně ranního provozu.

Těšíme se na vás :-)